GönlLünce EylLen .!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GönlLünce EylLen .!Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

Hakkını YediLer

Admin
    Admin
    Admin

Doğum tarihi : 07/10/95
    İş/Hobiler : öGrèenCii
    Lakap : SùnGr'.Boob
    Ruh Hali : Hakkını YediLer Uzgun10

Hakkını YediLer Empty Hakkını YediLer

Mesaj tarafından Admin Salı Mayıs 19, 2009 5:57 pm

BELÇİKA'NIN MOL ŞEHRİNDE DOĞUP BÜYÜYEN HADİSE'NİN ANNESİ GÜLNİHAL CANOL VE BABASI HASAN ACIKGÖZ KIZLARININ HAKKININ YENDİĞİNİ SÖYLEDİ....
    Kızının hakkının dördüncülük olmadığını söyleyen baba Açıkgöz 'Kızım sahneye çıktığında çok heyecanlandım. Bir kalp ameliyatı geçirdim. Doktorlar dikkatlı ol dediler. Onları dinlemedim yine de kızımı salondaki coşku eşliğinde izlemek için buraya geldim. Bence Türkiye'nin ve kızımın hakkını yediler. Bestesiyle kıyafetiyle müziğiyle kısa her haliyle muhteşem bir parçaydı' dedi.
    İsmail YK parçalarını seslendirdiği sırada kalabalığın içinde bulunan ve kimlikleri saptanamayan bazı kişiler platforma yumurta attı. Peş peşe atılan yumurtalar ile neye uğradığını şaşıran İsmail YK kısa süre sonra izleyicileri selamladı ve konserini yarıda bırakarak platformdan ayrıldı. Yumurtalı protestonun ünlü sanatçının daha önce söylediği iddia edilen ‘Kürtler benim kasetlerimi almasın’ sözüne tepki için yapıldığı ileri sürülürken İsmail YK’nın sahneden ayrılmasının ardından konsere katılanlar olaysız şekilde dağıldı.

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 7:15 am