GönlLünce EylLen .!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GönlLünce EylLen .!Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

Yunanistan'dan İyi Bir Puan BekLiyorum !

Admin
    Admin
    Admin

Doğum tarihi : 07/10/95
    İş/Hobiler : öGrèenCii
    Lakap : SùnGr'.Boob
    Ruh Hali : Yunanistan'dan İyi Bir Puan BekLiyorum ! Uzgun10

Yunanistan'dan İyi Bir Puan BekLiyorum ! Empty Yunanistan''dan İyi Bir Puan BekLiyorum !

Mesaj tarafından Admin Salı Mayıs 19, 2009 6:54 pm

Yunanistan'dan İyi Bir Puan BekLiyorum ! LiveImages%5CYeniFotoAnaliz%5C9HAZ%DDRAN%2048%20SAAT%5CFF

Kaldığı otelde iki prova arası Hadise’yi yakaladık ve biraz moral ölçtük biraz da moral depoladık. Hadise’nin yüzündeki döküntü mucizevi bir hızla iyileşmiş. Morali ve enerjisi son derece yüksekti. Odaya girer girmez “Nasılsın?” sorusuna cevabı “Bugün daha da iyiyim şükür” oldu. Yarışmayla ilgili olarak kendine güvendiği her halinden belli olsa da onunla olan sohbetimiz boyunca bol bol şikâyet ve sitem etti.
    Pazar günü Eurovision dönüşünde üstü açık bir otobüsle Caddebostan sahiline çıkıp halkla buluşacak olan Hadise finale sadece saatler kala oldukça yorucu geçen son birkaç gününü şu sözlerle anlattı:

‘Her tarafım açıldı’
    - Provalarda sürekli bir hata oldu. Ya ses ya kamera istediğimiz gibi olmuyordu. Bir ara “Beni boykot ediyorlar galiba” diye kaygılandım. Gece gündüz prova yapmamıza rağmen hiçbir hareketim belli olmuyordu. İlk gün “Kırmızı ışık istemiyoruz” dedik ama dinlemediler. “Sahneye rüzgâr istiyoruz” dedik yapmadılar. Sonra yarı finalde birden rüzgâr verdiler dedim “N’oluyoruz?”; her tarafım açıldı. Şikâyetler çoğalınca yönetmeni değiştirdiler.
    - Yunanistan’dan ve Malta’dan düşük puan alırsak çok üzülürüm çünkü bu ülkelerde iyi promosyon yaptık. Malta’da 4 gün kaldık televizyon programlarına çıktım röportajlar verdim.
    - Yüzümdeki döküntüler nedeniyle çok moralim bozuldu. Aynada kendime bakıp ağladım “Böyle hayatta sahneye çıkamam” dedim.
    - Kilo aldı diyorlar ama bu doğru değil. Aksine kilo verdim. Boyum 1.70 kilom 52. Ayrıca bazen kilo almak hoşuma bile gidiyor. Bir-iki kilo alınca kendimi daha güzel buluyorum.

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 7:02 pm