GönlLünce EylLen .!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GönlLünce EylLen .!Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

Gülcinden haberler.

Admin
    Admin
    Admin

Doğum tarihi : 07/10/95
    İş/Hobiler : öGrèenCii
    Lakap : SùnGr'.Boob
    Ruh Hali : Gülcinden haberler. Uzgun10

Gülcinden haberler. Empty Gülcinden haberler.

Mesaj tarafından Admin Salı Mayıs 19, 2009 7:05 pm

Yıllardan beri beni az çok tanıyorsunuz arkadaşlar.

Aklımdan geçeni, başıma geleni şu küçücük köşeden sizlerle paylaşıyorum. Bundan da büyük keyif alıyorum bilesiniz. Buradan çoğunlukla kendi sesim oluyorum, bazen de birilerinin sesi oluyorum. Sizlere ulaşmaya çalışanlara fırsat veriyorum. Bu hafta buradan Gülçin’in sesi olacağım size.

Gülçin bana mesaj yazmış ve demiş ki: “Kimseye evlilik hazırlığı için gideceğimi söylememiştim ya da orada yaşayabilir miyim diye gitmedim. Sizin bilgi aldığınız kişiler de benim bu konudaki muhataplarım maalesef değildi ya da farklı yansıtılmış olabilir, bilemiyorum. Ben yetkili kişiler tarafından 2 ay izinliydim. Bunu başkaları da görsel olarak açıkladılar. Yediğimiz, içtiğimiz ayrı gitmez sanıyorsunuz. Fakat öyle bir durum yok. İletişimde değiliz. 2 dava var. Hayranlarımı her zaman düşünen, bunun yanında kimseyi yüz üstü bırakmayı istemeyen ve yüz üstü bırakmayan biriyim. Sadece bunu bilmelisiniz. Bir albüm çalışması içinde değilim. Amaçlarım son derece insani amaçlar...”

Gülçin’in hayranlarını fazlasıyla ilgilendiren bu mesajı yayımlamak görevimdi. Olaylar nasıl bu raddeye geldi bilemem ama daha da fazla kenetlendiklerini söyleyen Hepsi kızlarının başarılarını devam ettireceğine hiç şüphem yok. Gülçin’e gelince... Bir albüm hazırlığı içinde olmadığını söyleyen Gülçin’e de bu yol ayrımında kolaylıklar dilerim.

Kaynak:: Trendy dergisi

Forum Saati Paz Mayıs 12, 2024 3:01 pm